Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez mi lehet? (folyt lent)

Ez mi lehet? (folyt lent)

Figyelt kérdés
17 éves fíu vagyok és mély levegönél fáj az egész bordáimnál hasamnál meg néha amugy is megszur meg ilyenek ez mi ? rák vagy mi? rák az fáj? :'(
2012. máj. 2. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:

lehet csak beszorult a levegő. vagy megerőltetted magad valamivel.

mióta tart?

a rák általában nem fájdalmas. onnan veszed észre, ha rákos lennél, hogy hányingered van, és hánysz.. legtöbb esetben. szóval nyugalom.

2012. máj. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát felültem hétvégén majálisan Crazy Dancre és azóta de hányingerem is van néha :( de kezem is fáj párszor bevertem :( ugy emlékszem de mi lehet ez? :( meg néha szédülök :(
2012. máj. 2. 20:02
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és reggel nagyon fájt az alhasam és ma egésznap éreztem hogy mocorog :( meg torkom is fáj egy picit :( hideget ittam hétvégén de akkor ez mi? és sokat szellentek :(
2012. máj. 2. 20:05
 4/7 anonim ***** válasza:

hát max. beveszel egy fájdalomcsillapítót, és ha holnap se vagy jobban, elmész az orvoshoz. a hasad.. lehet elrontottad valamivel, amiről nem is gondolnád, hogy az rossz neki.

vagy van otthon valamilyen gyógytea? mondjuk kamilla? igyál olyat. gyulladáscsökkentő hatású. :)

2012. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom lehet van megnézem de biztos nem daganat ? sokatt fogytam tavaly óta mert iskola nagyon nagyon sok stressz idegesség :( biztos hogy nem rák? :( nagyon félek ettöl de nem mindig fáj csak néha szurkál hasam
2012. máj. 2. 20:27
 6/7 A kérdező kommentje:
és ha ülök akkor szurkál ha fekszek nem :(
2012. máj. 2. 20:31
 7/7 anonim ***** válasza:

ajj ne szomorkodj már, az stressz meg idegesség csak rátesz egy lapáttal. tudom magamról.

ha nem jön rád a hányinger, vagy a hányás, csak úgy magától, akkor nem rák, nyugalom!

meglátod, ha kipihened magad, sokkal jobban lesz! az alvás segít. :) fel a fejjel!

2012. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!