Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » HÚSVÉT ÓTA MEGVAN! (ma ápr.24)...

HÚSVÉT ÓTA MEGVAN! (ma ápr.24) Mit tegyek? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Először nagyon kicsi jött és sötétbarna volt, most pedig vagy 2 napja már olyan mintha normálisan megjött volna. sokkal pirosabb is. anyukám szerint csak a hormonok, de én aggódok. orvost ajánlotok? volt már ilyen? 14/L !

2012. ápr. 24. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez mindenképpen orvost igényel. Lehet, hogy semmi komoly, de ha "csak a hormonok", azzal is kell kezdeni valamit, mert a hormonzavar se normális. Viszont senki nem lát beléd, se anyukád, se mi - csak az orvos ultrahanggal. Ciszta is lehet, ami elég súlyos is lehet. A folyamatos vérzés pedig vérszegénységet okozhat, az meg egyéb problémákat.

Csak akkor lehet megnyugodni, ha az orvos mondja, vizsgálatra alapozva, hogy ne aggódj.

2012. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A gyermekorvosotok tanácsot ad, majd a tini-nőgyógyász, ha szükséges...

Egyébként: Figyeljetek a vasszintedre, ha folyamatosan sokat menstruálsz.

Jegyezd fel napra lebontva, mikor mit tapasztalsz a vérzéssel kapcsolatban,nyomtass ki egy menstruációs naptárt, vezesd, sokszor a "ciklussal való törődés" is segít valamelyest rendezni, kiismerni ezt a hormonálisan még bizonytalan korszakot.

2012. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

úristeen:(( nagyon meg vagyok ijjedve... nemakarok nőgyógyászhoz járni 14évesen:(

mi az a ciszta? és mitől lehet elkapni?

2012. ápr. 24. 20:56
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm egyébként!
2012. ápr. 24. 20:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell megijedned! Próbálj megnyugodni! Ha mégsem múlna el 1 héten belül, első lépés a gyermekorvosotok.
2012. ápr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

NEM egy héten belül, hanem HOLNAP!!! Húsvét már elég rég volt.

Na találgass, hanem menjetek dokihoz.

első

2012. ápr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mikor jött meg neked először? Én az elején voltam nagyon rossz helyzetben,nekem is azt mondják,hogy doki :/ Ugyan úgy voltam mint te,csak 2 évvel ezelőtt.Még most sem állt be sajnos,szóval....már elegem van belőle! :( Menj el dokihoz és győzd le a félelmed.Nekem is ezt kéne már tennem,dehát 12 évesen csak nem mentem el :))

14/L

2012. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
11 évesen jött meg először://
2012. ápr. 25. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!