Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Túlzás lenne vagy normális?...

Túlzás lenne vagy normális? (meg szeretnék nyugodni)

Figyelt kérdés

2 hétig hasmenésem volt, pénteken viszamentem az orvoshoz mert már normális volt a székletem.(szedtem antibiotikumot is).

Viszont tegnap egész nap megint hasmenésem volt, este vettem be széntablettát is, ma meg szintén normális a székletem...


Vissza akarok menni holnap az orvoshoz, mert szóltam a munkahelyemen hogy a tegnapi után visszamegyek.

Barátom szerint túlzás hogy székletteszésztést küldjek.

(mert az orvos azt mondta ha nem múlt el az antibiotikumtól akkor küldeni kell)

És ki tudja holnap lesz e megint hasmenésem..

Túlzás?


2012. ápr. 22. 17:33
 1/5 A kérdező kommentje:
már egy válasznak is örülök..
2012. ápr. 22. 19:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha ennél ételeket, ami székrekedést okoz?
2012. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

milyen ételekre gondolsz?

Már elegem van hogy minden okés aztán megint elkezdi...

2012. ápr. 25. 11:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán rizs...Az tudtommal magába szívja a folyadékot.
2012. ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 acelsziv ***** válasza:

Az antibiotikum teljesen kinyírja a bélflórát és az emésztést. Ettől van hasmenésed. Szerezned kellene valamilyen probiotikunot. De ne a gyógyszertári vackokra gondolj. Bioboltokban és vitaminforgalmazóknál lehet jókat kapni. És a Danone -t is felejtsd el :)

És antibiotikum helyett máskor inkább szedj propoliszt. Az csak a testidegen bacikat öli meg. És a bélésed is normális marad.

2013. ápr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!