Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Visszatérő tüdőbetegséggel...

Tikana kérdése:

Visszatérő tüdőbetegséggel hol vesznek végre komolyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

KB 3 éve kezdődött, hogy évente 3x-4x nagyon megbetegszem.

Olyan erősen köhögöm, hogy majd kiszakad a tüdőm, ég az egész mellkasom, 3.-4. nap körül már véres a köpetem (valószínűleg hajszálér szakadások), nehezen veszem a levegőt (hörgöm). Az egész hőemelkedéssel jár, néha enyhe lázzal. A háziorvosom végigpróbált kb 5 féle antibiotikumot, elküldött tüdő gondozóba, ahol nem találtak semmit, majd azt mondták, hogy stresszes a munkahelyem, ami igaz is volt és arra reagálok így. De 4 hónapja otthagytam és munkát váltottam. Nemcsak munkahelyet és itt minden más. Nyugi van béke, elismerést kapok, sikeres vagyok, a magam ura vagyok,...Bőven a határidők elött kényelmesen be tudom felyezni a dolgokat. Tényleg nincs stressz. Akár otthonról is dolgozhatom, nem muszáj bemenni. Minden szuper. És megint fulladozom, ugyanazokkal a tünetekkel. Mégis mit csináljak???

Tüdőgondozóban rtg-t és azt a kilégzéses tesztet csinálták, hogy nem vagyok e asztmás... Ennyi, tényleg???

Egyébként a legkisebb megfázásra is olyan köhögéssel reagálok, mint egy láncdohányos. Valami tuti nincs rendben... Kihez forduljak, ahol rendesen kivizsgálnak???


2012. ápr. 19. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beszélni a háziorvosoddal, hogy végezzen vagy kérjen a beutalón a tüdőgondozóban köpettenyésztést. Abból ki fog derülni, hogy milyen bacilus okozza a köhögésedet. Egyébkét sajnos a pulmonológiai szakrendelésekről nekem is nagyon rosszak a tapasztalataim.
2012. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!