Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lelkiismeretes reumatológus,...

Lelkiismeretes reumatológus, belgyógyász elérhetőségére van szükségem. Ismer valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Anyukámról van szó (45). Már jó pár éve folyamatosan fáj mindene, most nem részletezem. Már volt vagy 3 reumatológusnál. Azt megállapították, hogy nincs gyulladásban, és akkor mindig ez következett: írok fel fájdalomcsillapítót. Ilyenkor káromkodni, tudnék, hogy a francba lett ez orvos, takarítónak való az ilyen. Megmondom mi lenne a normális: elküldeni mindenféle vérvizsgálatra antitestet nézni, autoimmun betegségekre tesztelni, elküldeni képalkotó vizsgálatra. Ráadásul mindig elmondtuk, hogy állunk minden költséget, akár a legdrágább MRI-t, vagy PET-et, vagy CT-t. Nyilván én nem vagyok orvos nem tudom melyik kell, de azt tudom, hogy a szteroid injekciótól nem fog meggyógyulni. A távolság nem számít.

2012. ápr. 16. 12:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!