Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől "zsibbadhat" így a lábam?

Mitől "zsibbadhat" így a lábam?

Figyelt kérdés

2 napja egyfolytában zsibbad,(olyan érzés mint mikor a fogorvos beadja az érzéstelenítő injekciót és az kezd hatni)a ball combom hajlattól térdig,körbe. Nem fáj meg semmi csak ahogy hozzá érek alig érzek valamit és az előbb leírt érzést tapasztalom.Öltözködésnél is "mintha nem is lenne ott" a lábam.Tegnap estefele még a ball alkaromban is ezt éreztem,de az elmúlt pár perc múlva. A lábamből viszont azóta sem.Maszíroztuk is de semmi változás.

Nem ütöttem be,nem erőltettem.

Már kezd aggasztani mi van velem,nem-e valami érszükület vagy valami9(bár nem tudom milyen az de...)

Köszi a segítséget!


2012. ápr. 15. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Mozgasszegeny eletmod, errendszeri elvaltozas, idegrendszer stb.,

Onkontroll, orvosi kivizsgalas!

2012. ápr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!