Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megsérült a csuklóm, tudtok...

Megsérült a csuklóm, tudtok esetleg segíteni? (lent bővebben)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy lesérültem.Azt mondta az orvos a röntgen alapján,hogy csak rándulás és nem törés.Meg van dagadva a csuklóm, a kézfejemen meg megvannak gyűrődve az ízületek egy nagyobb csomót alkotva.A doki csak annyit mondott hogy jegeljem és hogy nem szabad lógva hagynom ezért kössem fel...3 napja történt, az ízületes duzzadás már kicsit enyhült.Tudtok esetleg valamilyen gyógymódot rá,praktikát rá?És kb mikorra gyógyul meg teljesen?

Előre is köszi szépen a válaszokat!


2009. jún. 15. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

gyogyszertarban lehet kapni olomecetet, az lehuzza a duzzanatot

amugy nem artana elmenni vele ujra orvoshoz, lehetoleg nem az elozohoz

a noverem par eve ugyan igy jart 3 het utan vittek vissza a szuleim, mert egyaltalan nem javult a keze, sajnos mar nem tudtak segiteni, mert rosszul forrott ossze az inszalag, muteni sem lehetett, ezert soha tobbe nem fogja tudni okolbe szoritani a kezet, mindez egy nagyon elfoglalt baleseti osztalyos orvos miatt, aki szerint a gyerek csak tulreagalja, es nem is olyan nagy a gond

2009. jún. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fekete nadálytő krém az jót tesz neki.

Egyszerre ne borogasd jéggel 10 percnél tovább, mert többet ártasz mint használsz.

Attól függ milyen szintű a rándulás, de kb. 2-3 hét lesz mire teljesen elmúlik.

Úgy értem, hogy ezalatt még lehet érzékeny.

2009. jún. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!! Valószínű tényleg megnézetem egy másik dokival,mert én is úgy gondolom,hogy nem ártana...sőt...

Szóval még egyszer köszi mindent!

2009. jún. 16. 00:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól teszed, menj másik orvoshoz, és ha az sem tűnik jónak, akkor ne sajnáld az időt egy jó orvos megkeresésére, hidd el , megéri! ;) :):):)):):):):)

Gyógyulj meg mihamarabb! :)):):))):):):):):):):):)))))))

2009. jún. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj másik orvoshoz. Ugyan nem értek hozzá, lehet az orvosodnak igaza volt. De nekem volt egy esetem amikor a kezem gipszelni kellett volna de ők csak sínbe tették. Később a másik orvos is mondta, hogy mi ez a sín és hol a gipsz, azt hitte leszedtem! Mondtam nem volt semmiféle gipsz. A kezem azóta is gyengébb és érzékeny....

Én már nem bízom az orvosokban.

2009. jún. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!