Lipómák vagy nem?

Figyelt kérdés
Nekem 1 hete kb. a csípőm tájékán, mind két oldalon a bordám és a medence csontom között, tapintásra fájdalmat érzek, és néhol kisebb csomókat is érzek. Elmentem egy sebészhez, és elmentem a házi orvosomhoz is aki egyben belgyógyász és azt mondták nekem, hogy lehet hogy Lipómák, de ha Lipómák lennének akkor nem fájnának. Erre megkérdeztem, hogy hogyan lehet ezt pontosabban megállapítani, hogy valójában mik is ezek, erre azt a választ kaptam, hogy sehogy nem tudnak vele mit kezdeni, most akkor ez azt jelenti, hogy ha zsírcsomók valóban akkor nincs baj, ha meg nem akkor így jártam, majd elhalálozok, hát köszönöm szépen. Szóval a kérdésem az lenne, hogy mik lehetnek kezek még, ha nem zsírcsomók.

2012. márc. 27. 18:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!