Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem gyógyult még meg?

Miért nem gyógyult még meg?

Figyelt kérdés

A bal kéz gyűrűs ujjamat most már harmadjára "töröm, zúzom,megütöm" kosárlabdával.

Amikor először történt, akkor azt mondták zúzódott. Elmúlt kb 2 hét alatt. Aztán a másodiknál meg nem akartak megröntgenezni, azt mondták akkor is, hogy zúzódott. most harmadjára ahogy eltört (Február 14.)megröntgenezték és azt látták, hogy olyan mintha el LENNE törve, de ők nem értik ezt a felvtelt az ujjamról, olyan mintha már régebben eltört volna és nem forrt volna jól össze. 2 hétig sínbe tették, ahogy vissza kellett mennem egy másik kórházba ott azt mondák eltört az ujjam MOST és nem régen. Levették a sínt és azt ondták h mozgassam egy kicsit, de akkor is még nagyon fájt, nem tudom mozgatni csak egy kicsit, egy hétmúlva vissza kellett volna mennünk, de sajnos közbejött vmi ami miatt nem tudtam. Azt mondta még az orvos, hogy ha 1 hétmúlva sem fog megjavulni akkor gyógytornáztatni kell.De szerintem egy törésnek nem 3 hét kellett (aakkor) már tudom mozgatni őúgy ahogy de még ökölbeszorítan sajnos nem. Mi lehet most a baj? Menjek vissza nézessem meg, de mi lesz ha az orvos lecsesz?


2012. márc. 24. 18:46
 1/2 anonim válasza:

Szerintem menny vissza az orvoshoz és akkor majd kiderül hogy mi a baja. Szerintem nem fog lecseszni, ha meg igen akkor mondd el mért nem tudtál visszamenni. De az orvosok nem ilyenek szerintem hogy lecsesznek.

Amúgy ez durva hogy nem tudod ökölbe szorítani sem. Mondom menny vissza az lesz a legjobb megoldás. :)

2012. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen, nagyon fáj :S véletlenül megrázott a kilincs is suliban és reflexből összeszorítottam hát bőgtem a fájdalomtól utána alig tudtam kinyújtani.
2012. márc. 25. 11:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!