Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Proktológus Szegeden?

Proktológus Szegeden?

Figyelt kérdés
Tudna valaki ajánlani?
2012. márc. 22. 10:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A google szinte egyedül csak Dr. Baradnay Gellértet dobta ki, róla tud valaki valamit?
2012. márc. 22. 10:56
 2/14 anonim válasza:
Nem tudom, hogy aktuális-e még de: Dr. Baradnay Gellért. A Gera Sándor utcában rendel ( ha Szeged felől mész akkor Szabadkai úton, balról a második utca). Ő sebész és proktológus is, így nem csak a probléma felismerésében, hanem a megoldásában is biztosan tud segíteni. Engem Ő kezelt és még itt vagyok :-) Nyílván relatív egy orvos megítélése, de szerintem bátran keresd fel ha problémád van.
2012. máj. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen, aktuális, mert sikeresen "odáztam" a dolgot. De úgysem várhat most már sokáig a dolog, nyáron, ha lesz időm, mindenképp felkeresem. :)

Megkérdezhetem, hogy téged mivel kezelt?

2012. máj. 13. 23:00
 4/14 anonim válasza:

Szia!


Én vérzéssel és elég kellemetlen fájdalommal mentem hozzá, és Ő állapította meg, hogy sipolyról van szó. Megműtött ( ezért írtam, hogy jó, hogy sebész is, mert nem csak diagnosztizál és elküld egy sebészhez, hanem Ő maga meg is csinálja a beavatkozást (ha szükséges) ) és már a gyógyulás útján vagyok :-) A rémhírekkel ellentétben az alap vizsgálat egyáltalán nem vészes, így az ne tartson vissza. Nekem fontos volt, hogy ne a "paráztatós" fajta orvos legyen, aki akár egy aranyér miatt rámveti a keresztet, és ilyen szempontból IS korrekt és megnyugtató. Ha bármilyen kérdés felmerül, akkor írd meg nyugodtan, ha tudok, nagyon szívesen segítek :-)

2012. máj. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ó, köszönöm a választ! :)

Egy árkategóriát tudnál még mondani? :)

Jöhet priviben is. :)

Mondjuk most már úgyis hozzá fogok menni, csak azért szeretnék tisztában lenni az árakkal. :)

2012. máj. 14. 22:34
 6/14 anonim válasza:
ment üzenet privátban... :-)
2012. máj. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Sziasztok.

Én is dr. Baradnay Gellért rendelésére megyek szerintem.

Tudnátok nekem is mondani árakat?

2012. jún. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Szia!

A háziorvos őt javasolta, de még nincs semmi információm.

Hány nap a kórház? Utána mennyi idő a lábadozás?

Ülőmunkában zavar?

És... mennyibe kerül? Először meg kell ezeket terveznem...

2013. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Engem az érdekelne, hogy ha valami műtétet szükségesnek lát, felajánlja, hogy a klinikán csinálja meg? Vagy csak a magánrendelésén van arra is lehetőség?


Tud valaki segíteni?

2013. aug. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én ma voltam dr. Baradnay Gellértnél. Nagyon jó, hogy őt választottam, mert egy szimpatikus, türelmes és segítőkész doki. Nem is volt kellemetlen a vizsgálat és mindent elmondott előre, hogy mit fog csinálni. Bátran ajánlom mindenkinek.
2014. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!