Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Epekő műtét után még az nap...

Epekő műtét után még az nap fel kell kelni, vagy csak másnap szabad?

Figyelt kérdés
Szívesen várom a történeteket is az epekő műtétről, kinek milyen volt. Én a jövő héten fekszem be műtétre.
2012. márc. 21. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
laparoszkópos lesz? engem műtét után 2-3 órával kiszedtek az ágyból, hmenjek pisilni... másnap már küldtek is haza... első nap nem hű de szuper, nekem eléggé hányingerem volt, hánytam is, de kibirható, túlélhető, jobb mint amire számitottam
2012. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen laproszkópos lesz. Azért kérdeztem mert ismerősöm azt mondta hogy nem szabad majd 1 napig felkelni, még wc-re menni sem, és infúziót adnak. Az az igazság hogy nem hittem neki ezért kérdeztem meg. Köszönöm a választ.
2012. márc. 21. 13:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy mikor szabad felkelned, az adott orvos dönti el. A legtöbb esetben már pár óra múlva felkeltenek, de nem mindenhol. Ha meg esetleg kicsit bonyolultabb lett a dolog, mint ahogy tervezve volt, akkor meg késöbb engednek felkelni.
2012. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is bonyolultabb lehetett, ezért nem kelhetett fel.
2012. márc. 21. 13:27
 5/11 anonim ***** válasza:
első vagyok-infúziót én is kaptam, de azonnal felkeltettek. a lényeg az h időben meginduljona bélmozgás, kell inni majd a köménymag teát.
2012. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Gondolom azt ott adnak, vagy vinnem kell magammal.
2012. márc. 21. 13:31
 7/11 A kérdező kommentje:
Műtét előtt egy nappal be kell feküdnöm, de nem tudom minek. Mit csinálnak ilyenkor? Előzetes kivizsgálás megvolt.
2012. márc. 21. 13:34
 8/11 anonim ***** válasza:

adnak teát, nekem adtak persze, csak nem túl fini..

én előző nap bemenentem és engem is csak másnap operáltak, de nekem akkor csináltak még uh-t, vérvizsgálatot

2012. márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Műtét után pár órával felkeltem, sőt szinte elkergettek, hogy próbáljak pisilni, mert amúgy kapok katétert. Másnap délelőtt már mentem haza. Igaz én nem kaptam azt a csövet, amiből kijön a maradék :D
2012. márc. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 21. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!