Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha vidéki vagyok, Budapest...

Ha vidéki vagyok, Budapest melyik kórházába mehetek fülproblémával?

Figyelt kérdés

Pesten tanulok, így hétfőtől péntekig a fővárosban vagyok, egyébként egy vidéki nagyvárosban.

Periodikusan szakrendelésre kell járnom, mert 2-3 havonta bedugul a fülem, ezzel nem tudnak az orvosok sem mit csinálni. Nálam ez már megszokott gond immár 10 éve.


Most viszont itt ért váratlanul a baj, ma délután bedugult. Haza nem tudok menni, mert az 5 ezer forintos útiköltséggel járna.


Ha bármelyik kórház fül-orr-gégészetére elmegyek, ellátnak?


2012. márc. 20. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Klinikákra menj.Nagyon jó orvosok vannak ott,és ott van ügyelet is.Nekem is ott kezelték a fülem amikor gennyes gyulladásban volt.
2012. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hm, ez jól hangzik, máris nincs olyan rossz kedvem. :)


Erről van szó? [link]

2012. márc. 20. 19:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor az nem lesz gond, hogy nem helyi vagyok?
2012. márc. 20. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen,erről van szó.Én igaz pesti vagyok,de nem oda tartozom helyileg,és én pont vasárnap este mentem be a klinikákra az ügyeletre,mert borzalmasan fájt a fülem.Nagyon kedves orvosok vannak.Bár azt tudnod kell,hogy egyben oktató klinika is,mert a leendő orvosok ott tanulnak.Én egy diákot fogtam ki,de annyira aranyos volt,és annyira figyelt arra,hogy ne okozzon fájdalmat(bár mint írtam csúnyán be volt gyulladva,a dobhártyámat nem is lehetett látnia gyulladás miatt)de ott volt végig mellette az oktató doktornő akinek aranykeze volt.

Később hogy ne kelljen felszúrni 1 hétig visszajártam utókezelésre.

Érdemes oda elmenni.

2012. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, elfelejtettem megírni, végül elmentem, minden rendben ment, valóban nagyon kedvesek voltak. Köszönöm a tippet. :)
2012. ápr. 17. 03:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!