Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dr. Funk Tamás fogorvosról...

Dr. Funk Tamás fogorvosról vélemények?

Figyelt kérdés
Ha járt már valaki nála közületek, akkor érdekelne a véleménye, tapasztalata. (A Visegrádi utcai sztk-ba mennék hozzá...)
2012. márc. 6. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Férfi doktor.
2012. márc. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
63%
Ő a FUNKY zene nepper dr. változatban. Dopeman spanja.
2012. márc. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szóval a Visegrádi u. SZTK-ba mennél. Állítólag rendes, viszont arra készülj, hogy az egész bagázs nem olcsó kategóriás.....Amit támogat az OEP az ingyenes, viszont amire nincs támogatás, az magánrendelői ár.
2012. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Egy kisnövésű szemét ember..stílusa flegma, te vagy a hibás, hogy odamentél..sajna körzetileg hozzá tartozom. Pl megrepedt a fogam, csak hosszas könyörgés után volt hajlandó megröntgenezni, utána azt mondta, nyugodjak meg úgyis lefog törni..:) elmentem magánhoz aki azt mondta h nem fog. Kb 1 éve volt, azóta se tört le.

Aztán kértem időpontot egy esztétikai javításra, tudta mit akarok, adott 2 hónap múlvára időpontot, elmentem majd közölte, hogy jaaaa ő ezt nem vállalja..na ennyit róla, bár lehet csak azért van baja velem, mert ő kb 165 cm én meg 180, ki tudja:)

2018. máj. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bunkó, arrogáns, nem normális. Ennyi.
2019. ápr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én nem tudom, hogy mi van ezzel az emberrel. Konkrétan bolond.

Egy kérdést nem tehetsz fel neki, mert neki áll feljebb. Köszönni nem köszönhetsz (és ezt komolyan mondom) csak úgy, mert valahogy beleköt.

Én évekig toleráltam a stílusát, de a fogászokhoz tartozó kisebb parámat nem tudja enyhíteni ez az ember, én nekem meg a mentális egészségem fontosabb, minthogy gyomor görccsel látogassam.

Ha magánban normálisabb, akkor azt tudom elképzelni, hogy bántja, hogy nem perkálunk neki az SZTK-ban, akkor meg mi a f***ért nem marad magánban.

Ez egy borzasztó hisztis, flegma, lenéző, beszólogatós, beteg egyén.

Aki teheti, kerülje. Ha a körzetéhez tartozol, én elgondolkodnék egy bármilyen más magánon.

júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!