Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elvesztettem a taj kártyámat....

Elvesztettem a taj kártyámat. Mennyibe kerül az új, mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
A Társadalombiztosítási Igazgatóságra kell menni, interneten is le lehet tölteni a kitöltendő űrlapot vagy ott is adnak, személyi, lakcímkártya és azt hiszem 2000 Ft.
2009. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

[link]


[link]


Az első linkről letölthető a nyomtatvány, a másodikban benne vannak a pontos teendők. (2.200,- Ft az ára)

2009. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Az előző válaszok tökéletesek. Én csak hozzáfűzném, hogy vesztettem már el és újat kellett csináltatni. Gyorsan megvan és számomra is hihetetlen de semmi macera nem volt vele, nem kellett sokat utánajárni meg hasonlók. Egyszerűen, zökkenőmentesen sikerült elintézni.

Nekem is 2000 forint körül volt.

2009. jún. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nagyon elfoglalt vagy az www.elintezzuk.hu -ban van ilyen szolgáltatás helyetted mindent elintéznek nem kell utána járnod
2009. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerencséd van tapasztalatból beszélek egy hete cisnáltattam magamnak 3000 ért nem tudom h ki honnan veszia 2000 -2200 as összegeket én nem érdeklődtem utoljára nekem 3000 volt remélem segitettem.
2009. jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!