Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fáj a hepatitis B elleni...

Dewiil kérdése:

Fáj a hepatitis B elleni védőoltás? :\

Figyelt kérdés

Hétfőn kapunk hepatitis B ellen védőoltást. Félek mint mindig minden oltás előtt. Irtózom a tűtöl...

Nemtudom de nekem eddig az összes oltás fájt...

Ez mennyire fog fájni a többihez képest? :/



2012. márc. 3. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel minden oltást nagyjából ugyan akkora tűvel, és mennyiséggel adnak be, ezért valószínűleg éppen annyira fog fájni, mint egy sima influenza oltás.
2012. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt lefelejtettem, hogy ilyenkor az a legjobb módszer, ha nyugodt maradsz, mondjuk ez nem könnyű, nekem se mindig sikerül. Ha végképp nem tudsz lenyugodni, ne nézz oda miközben szúrnak, valamint kezdj el gondolatba énekelni, valami vicces, általad kedvelt zeneszámot, vagy mesélj magadnak viccet, vagy akármi. Csak ne gondolj arra, hogy téged most megszúrnak. Hidd el, kevésbé fog fájni. :D
2012. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem fájj én ma kaptam meg és én bevoltam fossva és nem fájjt egyáltalán.
2012. márc. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy pár másodpercig csak kibírod, hogy fáj. Amúgy meg max kicsit zavaró, nem fájdalmas.
2012. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!