Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sikeresen elkaptam a hányós...

Sikeresen elkaptam a hányós virust. Tnap hánytam nem ment a hasam. Ma borzasztó hányingerem van. Ezt gyógyítja a normaflore?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Koromvirag-kamillateat kezdjel el fogyasztani, amit mezzel edesitesz, de ne gyorsan idd meg, lassan es napjaban tobbszor.

A husleves, sos vizben fott burgonya, parolt rizs, banan, alma. ezeket lehet fogyasztani, es egyel naponta friss fokhagymat 4-5 cikket. Ha ugy erzed, hogy gyogyszert akarsz szedni, akkor azt orvostol kerdezd meg, a patikus is tud ebben segiteni, hogy melyiket szedd most.

Ezt a gyogyszer nem ismerem.

2012. febr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha van aktív szén, abból vegyél be 3-4 szemet egyszerre jó sok vízzel. Ez megköti a vírusokat, bacikat a bélben. A Normaflore nem nagy szám, nekem nem segített sajnos.
2012. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!