Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Leszedjem a gipszet?

Leszedjem a gipszet?

Figyelt kérdés
hétfőn volt egy kisebb esésem,az orvos szerint állítólag megrepedt a radius csont vége... sínbe tették. De amúgy nem fáj semmi, semmi problémája, tudom mozgatni is meg minden,csak rohadtul idegesít hogy aludni és fürdeni nem tudok. Már bőgtem annyira idegest ez a sz@r a kezemen. Szerdán kéne kontrollra menni,szerintem csak azért tették sínbe mert ezért kapják a fizetést.
2012. febr. 23. 19:13
1 2
 1/13 bánomisén ***** válasza:
Azért tették sínbe, hogy rendesen gyógyuljon, hagyd békén. Ha zavar, szólj szerdán a dokinak. Egyébként gipszbe, vagy sínbe tették? A kettő ugyanis nem ugyanaz...
2012. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát azért inkább ne szedd le...elhiszem, hogy nagyon bosszant, de azért próbáld meg kibírni. Lehet, hogy rosszabbul jársz, ha leszeded, és utána komolyabb gond lesz, és akkor nem egy hétig, hanem hat vagy nyolc hétig be leszel gipszelve...
2012. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
úgy van hogy be van kötve a kezem,és a felső része gipsz,tehát olyan mint egy sín...:) de szerintem semmi gondja nincs. Csak bosszant. Meg a sok sajnálkozó pillantás... fújj
2012. febr. 23. 19:24
 4/13 bánomisén ***** válasza:
100%
Milyen sajnálkozó pillantás? :-))) Kérdező, az emberek lesz@rják egymást, még komolyabb dolgokon sem sajnálkoznak, nem egy begipszelt kézen :-) Hagyd csak rajta és szerdán interjúvold meg a dokit, hogy leveszi-e esetleg. Nem véletlenül rakták fel, ők sem dolgoznak fölöslegesen, ha nem muszáj.
2012. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
6 hétig volt gipsz a LÁBAMON, nemrég vették le. hidd el, tudom milyen. de butaság lenne levenni. nem viccből tették fel, elhiheted. ne légy ilyen kis csökönyös. 15 éves vagy?:)
2012. febr. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már 15 :D csak makacs mint a szamár xD meg sajnos a düh kapcsolatban van a könnycsatornámmal XD
2012. febr. 24. 03:11
 7/13 anonim ***** válasza:

Muszáj kibírnod, nehogy aztán egész életedben fájjon majd a csuklód.


Egyébként megértelek, a gipszsín sokkal rosszabb, mint a rendes, körkörös gipsz. Legalábis nekem az volt, mert az ujjaim is mind teljesen benne voltak és így tényleg még csak fogni sem tudtam semmit a kezemmel.

Fürdésnél húzzál rá szemeteszsacsit.


Jobbulást!

2012. febr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. febr. 24. 16:19
 9/13 anonim válasza:
viccből nem szokás gipszet feltenni. azért adtak, mert kell a gyógyuláshoz :)
2012. febr. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem szabad leszedni!


Semennyire nemmtudod használni a gipszes kezedet? :S

2012. febr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!