Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SeGÍTSÉG! Anyajegyről kérdésem?

SeGÍTSÉG! Anyajegyről kérdésem?

Figyelt kérdés

Szóval..14 éves lány vagyok, és van egy születésemtől rajtam lévő 1 cm széles, 3-5 hosszú anyajegykeresztben a hátamon...és le fogom szedetni (a rákveszély, nyarankénti félelem, ha elkezd vérezni meghalhatok) ...szóval.. már megkaptam a beutalót,, még nem mentem el anyuval, de nagyon félek.. azt mondta a bőrgyógyász, hogy érzéstelenítéssel veszik le... és akkor nekem 1 éjszakát ott kell maradnom? mert hogy ugye el lesz érzéstelenítve az egész hátam...és hogy hogy zajlik ez?? fáj? gyereksebészeten szedik le!

Mindent amit tudtok írjatok le légyszi!!!


előre is köszönöm.

L\14


2012. febr. 22. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem az arcomról szedtek le egy a tiedénél kisebb anyajegyet,de nem kellett bent maradnom, nem lesz az egész hátad érzéstelenítve, nekem sem volt az egész arcom.Akkor nem fájt, nem éreztem semmit.Ahogy múlt az érzéstelenítő elkezdett zsibbadni,mikor az is elmúlt,akkor kezdett el fájni,én vettem be fájdalomcsillapítót. Aztán már nem fájt, inkább csak húzodott,ahogy a seb gyógyult össze,de azt mondjuk elég rendesen. Pár nap múlva kellett visszamennem ellenőrzésre meg varratszedésre,,akkor már csak ilyen pici alig látszó tapaszt tettek rá.Ma már a helye sem látszik.
2012. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!