Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyit "illik" adni egy...

RéPe kérdése:

Mennyit "illik" adni egy laparoszkópos epeműtétért egy sebésznek?

Figyelt kérdés

+ az altatóorvosnak szoktak adni?

Előre is köszi a válaszokat!


2012. febr. 20. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 30-t adtam 2 éve, altatóorvosnak nem adtam, műtét előtt találkoztam vele, műtétnél, aztán meg többé nem láttam.
2012. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30-at??? Magándokinál csináltattad?
2012. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, viszont tökéletes ellátást kaptam.
2012. febr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ezek szerint 2-es válaszoló sokkallod a 30-at?

Ez a 30 ez Bp-en vagy vidéken volt?

2012. febr. 20. 16:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Bp-en, Semmelweis II.-ben.
2012. febr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát nézd, sokallom, mert nem volna 30 eFt-om, de még spórolni sem tudnék rá:( nincs miből...

Viszont így nem lennék megműtve...?

Akinek van, az adjon...de aki nem tud...?

2012. febr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
második vtam
2012. febr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha nem kimondottan 1 orvost keresel meg, hanem csak sebészet ambulancián jelentkezel be, akkor is előjegyeznek műtétre, és általában csak előző napokban döntik el, ki operál meg (aki épp ráér aznap). Így biztosan nem lesz az, hogy elvárja a pénzt a műtétért, hanem meg fog operálni szó nélkül.
2012. febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Túl vagyok a műtéten. Itt nálunk már előre azt az orvost kell felkeresni, akivel a műtétet szeretnéd végeztetni, az adja a papírokat a szükséges vizsgálatokhoz. Szóval már a műtét előtt többször találkoztam vele. Természetesen mindenki u.azt az ellátást kapja, mivel a pénzt utólag szokás adni... Én a 15 és a 20eFt között vacilláltam, végül az utóbbit adtam. Szobatársammal is beszéltem, őt másik orvos műtötte, ő is annyit tervezett adni. Én csak a varratszedésnél adtam oda, de egyébként maximálisan pozitívan tudok szólni a hozzáállásról/ellátásról. Ezt nemcsak a sebészre értem, persze pénzt csak neki adtam.
2012. márc. 7. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!