Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Esti vizelet is jó?

Esti vizelet is jó?

Figyelt kérdés
Mostanában rengetegszer vagyok felfázva, és valószínűleg valami baci áll a háttérben. Ma megint kijött, de általában mikor reggel vinnék vizeletet, addigra elmúlik. Így semmit nem tudnak kimutatni. Épp ezért szerintetek ha mostanit viszek, akkor az holnapra (tudom hülyén hangzik de) megromlik? 19/L
2012. febr. 12. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó. Nem romlik meg, a koncentrációja nem megfelelő. Olyan meg nincs, hogy reggelre elmúlik, estére újra előjön, reggelre...

Ki fogja mutatni hidd el nekem.

2012. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nem múlik el ez hülyeség, ha nem mutat ki semmit akkor rosszat vizsgálnak és tovább kell menni, a reggeli a jó mert ott éjszaka felgyülemlik minden és nem folyadékkal változtatott eredmény jön ki.
2012. febr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor jó lesz a reggeli. Köszönöm hogy segítettél. :)
2012. febr. 12. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!