Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ételintolerancia vizsgálatot...

Ételintolerancia vizsgálatot csak magán úton lehet elérni?

Figyelt kérdés

Valószínűleg valami ételre vagy alapanyagra allergiás vagyok, készült is egy labor vizsgálat ,de 3 hónapot kellett az eredményre várni, és körülbelül csak 7-8 ételre vizsgáltak.(amire egyikre se vagyok allergiás)

De én ezzel nem vagyok megelégedve és találtam egy ételintolerancia vizsgálatot ami 226 féle ételre vizsgál,de ez egy fizetős szolgáltatás és elég borsos az ára.

Nincs valami hasonló vizsgálat amit támogat az OEP?


2012. febr. 11. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ezt keresem, de még a keresés elején vagyok.

Ha az elmúlt 2 évben szereztél infókat, tapasztalatokat, örülnék, ha megosztanád velem.

Én most a legolcsóbb, amit találtam, egy 2 évvel ezelőtti kuponakció erre, 35E Ft-ért lehetett csináltatni a 226-os vizsgálatot.

2014. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért azt el kell mondjam, hogy ezek közül pontosan 100-ról azt se tudom, hogy micsoda, és egészen biztos, hogy soha az életben nem ettem!

A maradék 126-nak is csak a felét kóstoltam valaha...

2014. márc. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én megcsináltam anno..elég húzos összegért!

De szerintem pénzkidobás volt...ahogy mnondod egy csomó felesleges és én úgy éreztem hogy csak parassztvakítás és nincs alapja....olyanokat kihozott nekem...hogyha nem ennnék nem tudnék mit enni...ilyen rizs,burgonya...és nem tartom be...és semmi bajom.


De van aki jó véleményel van róla...én nem :D

2014. márc. 17. 07:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó, de mik voltak a tüneteid? És azok most is megvannak?

3-as skála van, mennyi étel volt a tilos-ban és a közepesben?

És más vizsgálatot is csináltattál?

2014. márc. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem pont azok az ételek hiányoznak a tesztből, amiket enni szoktam... tejtermék semmi nincs rajta. Pl. vaj, kefír, joghurt, sajtok, túró, tejföl, aludttej, író, felvágottak, sonkák, párizsi, virsli, szalámik, majonéz, ketchup, mustár, mártások, salátaöntetek, svédasztalos hidegtálak, aszpik, olajok, szardínia, csokik, sütemények, CUKOR, ÉDESÍTŐSZEREK, kóla, sók, pertezselyem, hagymák, pirospaprika, savanyúságok, ecet, E-betűk, leveskockák!


Neked volt hozzá orvosi tanácsadás is, hogy mit kezdj az eredménnyel?

2014. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!