Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meddig nem adhatok vért?

Meddig nem adhatok vért?

Figyelt kérdés
Pár hete volt egy műtétem, rossz indulatú daganatom volt. Fél vagy egy év múlva akkor már adhatok nem, mert se sugár se kemo se bármi ilyesmi kezelést nem kaptam és nem is fogok, mert ez esetben öt évig kellene várnom, de csak sebészi ellátásom volt?

2012. febr. 5. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudok válaszolni, de el szeretném mondani, hogy így látatlanban is fejet hajtok előtted. Nagyon segítőkész, nemes jellemre vall, hogy egy ilyen nehéz időszak után is egyszerre azon gondolkodsz, hogyan segíthetnél embertársaidon. Remélem mostantól egészség kísér utadon, és többet nem lesz szükséges semmilyen műtétre, kezelésre! Egészséges, hosszú életet kívánok neked így ismeretlenül is!
2012. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ha nem írod észre sem veszem magam, hogy valóban ez jár az eszemben, hogy mikor segíthetek másokon, miközben azzal kellene foglalkoznom, hogy élek. :)Valahogy olyan természetesnek tűnt. Még egyszer köszönöm és én is remélem, hogy ennyi volt.
2012. febr. 5. 17:54
 3/4 anonim válasza:
100%
Erről egy szakembert kérdezz meg, biztos ami biztos. Egyébként nekem is csak az első válaszoló után ugrott be, milyen nemes tettet teszel te evvel, amit most csinálsz, ahhoz képest, hogy te se voltál/vagy fényes állapotban. megkaptad a második fejhajtást is.:)
2012. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez sem egy hasznos válasz, de ez én tiszteletemet is kivívtad. Kérdezd meg a kezelőorvosodat, mikortól lehet adni, ha csak műtét volt és nem kemóztak.

Jó egészséget és hosszú, boldog életet kívánok Neked!

2012. febr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!