Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen fogorvosi ellátás...

Anzuu kérdése:

Milyen fogorvosi ellátás ingyenes?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Húzás, tömés cementtel, gyökérkezelés.
2012. febr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fa testápoló
2012. febr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
malterral?
2012. febr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

...fa testápoló... XD


Sztk rendelésben minden,csak az a baj vele,hogy legtöbbször akkor is húznak ha nem kéne,főleg hétvégén amikor ügyelet van,és ezt komolyan mondom.Amiért nem fizetsz ne várj rendes munkát,sajnos ez itt Magyarországon így működik.Én úgy vagyok vele,csak akkor megyek fogorvoshoz ha már tényleg nem bírom tovább és akkor is inkább maszekhoz,pedig nem vagyok tehetős,de a fogam azért olyan dolog,hogy olyan kéz gyógyítsa aki mindent elkövet azért hogy utána rendben is legyen.

2012. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sündisznócska válasza:
Én a VIII. kerületi Központi Stomatológiai Intézetbe járok (Szentkirályi utca), és meglepően korrekt az ellátás. Nem panaszkodhatom se a kezelésekre, se az orvosok kedvességére, pedig egy fillért sem hagytam ott a rendelésen soha. Egy próbát megér, hátha a te körzetedben is így mennek a dolgok. Érdeklődj inkább azoktól, akik szintén a te SZTK-rendelésedre járnak, hogy mik a tapasztalataik! Semmiképp ne halogasd!
2012. febr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Synesztro ***** válasza:
A helyi kirendelt fogorvosnál pl még a fogkőtelenítés is!
2012. febr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. mint kiderült addig kelett fizetnünk mindenért amig a régi orvosunk le nem adta a praxisat,betegség miatt,és a szomszéd község fogorvosa át nem vett minket.
2012. febr. 7. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!