Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet a leszakadt anyajegy...

Lehet a leszakadt anyajegy kövezkezménye a szeméremdombon jelentkezett ekcéma szerű tünet?

Figyelt kérdés

Kérlek, minnél hamarabb segitsen válaszával valaki mert rettentően be vagyok pánikolva.

Egy óvatlan mozdulattal leborotválhattam a szeméremdombomról az anyajegyem ami nem emelkedett ki a bőrömből, sötétbarna volt kiskoromban de egyre világosabb lett és gombostű-fejnyi nagyságú. Nem biztos hogy leborotváltam mert nem vérzett csak nem rég vettem észre hogy nincsen ott. Nagyon megijedtem. Mert már egy ideje a csiklom felett félkör alakban a szeméremdombom kis helyen rettentően viszket és hámlik mikor megvakarom. És mostmár bőrpír is társul a jelenséghez, mintha kissé a kérdéses terület megduzzadt volna és száraz a tapintása. Eddig csak fehérebb volt mint a normál bőrszinem az utobbi időben halvány vörös. Nagyon kérem egy hozzá értő segitsen nekem adjob tanácsot mert nem nagyon van akihez fordulhatnék! Összefüggésben lehet ez a bőr irritáció az anyajegyem eltűnésével?


2012. jan. 31. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A háziorvos ad egybeutalót a bőrgyógyászatra, ahol megnézik. Nyugi, láttak ők már mindent, és még annál is többet!
2012. jan. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De már kaptam 2 honap mulva kerülök oda, és nagyon félek és ideges vagyok, aludni sem tudok napok óta..
2012. jan. 31. 20:20
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
2012. jan. 31. 20:20
 4/4 anonim ***** válasza:
2 hónap múlva?Jézusom...ilyen esetben beszéltem volna egy magán doktorral igaz pénzbe kerül de még azon a héten fogadna.
2012. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!