Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek? Amikor felkelek...

Mit tegyek? Amikor felkelek valahogy nem bírok enni semmit mert félek hogy hányni fogok, vagy rosszul fogom érezni magam tőle (még sosem hánytam), (lent)

Figyelt kérdés
délben ugyanez, estére meg nagyon hamar abbahagyom az evést, mert tényleg nagyon hányinger-közeli állapotba kerülök. Van valakinek valamilyen megoldása erre? táplálék-kiegészítő, étvágyfokozó, stb? régen olyan jó evő voltam, most egy kicsit stresszelek, talán ezért? amúgy is vékony vagyok és szeretnék enni, segítsetek kérlek! :(
2012. jan. 24. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lelki eredetű hablaty. tegyél rendet a fejedben, ennyi az egész.
2012. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
könnyű ezt mondani, valami egyéb megoldás csak van.
2012. jan. 24. 13:26
 3/11 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem is az idegeid... Azon meg ne csodálkozz ha estére hányingered van, jól leeshet addigra a cukrod.

Szedj B6-vitamint, segít a hányingereden és az idegeiden is, és valahogy próbálj kikapcsolódni.

2012. jan. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ez nekem olyan furcsa hogy sosem hánytál...

szerintem mindenki szokott néha napján hányni

2012. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát nagy valószínűséggel a kérdező is hányt,csak kicsi volt és nem emlékszik rá.Én is így voltam,amíg nem jött 3 éve egy gyomorrontás :S. Lehet kérdező,pont ezért félsz,mert nem emlékszel,milyen a hányinger-hányás és ezért félsz tőle.Meg van a hányástól való félelem,ami aztán fóbiává növi ki magát! Szóval szerintem próbáld meg tényleg a Magne B6-ot,az jó tud lenni,meg sokszor próbálj keveset enni.Az nem akkora baj,ha közvetlenül felkelés után nem tudsz enni,sokan vannak így,de pár falatot reggel indulás előtt azért próbálj megenni,vagy egy kis kakót,tejet /amit szeretsz/ inni,pár kortyot,hogy ne üres gyomorral indulj el.De ha nem változik a helyzet,menj dokihoz,mert ez a nemevés előbb utóbb nagyobb bajt is szülhet.Ha gondolod,írj privátban!
2012. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt könnyű csinálni, amit te csinálsz. Tapasztalatból mondom, hogy ez csupán lelki eredetű probléma, ráadásul a semmilyen fajtából. Szedd össze magad és kész. Hány éves vagy?
2012. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok lány.

úgy értem hogy még sosem hánytam, AMIÓTA ez tart (kb 1-2 hónap max), azelőtt rendszeresen hánytam erősebb alkoholizálások után :D de egyáltalán nem viselt meg, csak röhögtem, de az más dolog, mert alkoholtól vagy rendes étkezéstől hányni az teljesen más.

amúgy szoktam eszegetni péksütit, vagy egy almát, de rögtön főtt, sült kaja van egyszerűen a szagától is rosszul vagyok :S pedig éhes vagyok, de undorodom tőle.. és mondom ezelőtt meg mértéktelenül zabáltam folyton ami csak létezett, főzőcskézni is imádtam, sosem voltam kövér 60 kg / 185 cm de most nem vagyok jól...

2012. jan. 25. 11:44
 8/11 A kérdező kommentje:
már lassan 2éve nem iszom semmilyen alkoholt nem azért mert ez vagy az, csak új helyre költöztem és nincsenek barátaim még :) mondjuk amúgysem kívánom :(
2012. jan. 25. 11:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Keresd fel a háziorvosod,mert ez nem normális! Nehogy gyomorfekély legyen a vége!
2012. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
már felkerestem, minden létező tesztet elvégeztetett velem és megállapította hogy semmi bajom, de elvileg IBS-em van, ami nem egy betegség, de ami azt jelenti hogy folyton hasmenésem van, elküldött akupunktúrás kezelésre :D most lesz majd februárban, de a hasmenés nem kéne hogy összefüggjön az étvágytalanságommal... :(
2012. jan. 26. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!