Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha a székletben véres foltok...

Ha a székletben véres foltok vannak?

Figyelt kérdés
Rögtön végbék tükrözés vagy tenyésztésre kéne elküldeni a székletet?
2012. jan. 23. 20:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudok mesélni erről.. Egy-egy alkalommal véres volt a székletem, amit aranyérnek tulajdonítottam (mivel volt is). Egy idő után ez többször is előfordult és a gasztroenterológusom vastagbél tükrözést csinált (előtte volt végbél tükrözés is, de negatív lett). Az eredmény: vérző vastagbél polip. El kellett távolítani, mert a polipok bizonyos típusai (adenoma) idővel elrákosod(hat)nak. Ekkor 28 éves voltam. A szövettan szerencsére nem mutatott még elfajulást, de 3 évente így is kontrollra kell mennem miatta (nehogy kiújuljon). Mindenképp derítsd ki az okát!! 31F
2012. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Szia Utolsó válaszoló.


Mennyire volt véres a székleted? Vér foltos vagy tömény véres?

2012. jan. 25. 17:41
 13/15 A kérdező kommentje:

5.válaszoló.


Már meg is szünt a foltos széklet. 4szer volt.A doki az újjával megállapította hogy nincs aranyér.Kaptam egy másik időpontot a tükrözésre ..de mensi van így tolódik.

Amúgy nincs más tünet. Nem vagyok lázas, se gyenge,étvágytalan se.

Én úgygondolom egy gyógyszer miatt volt ez az egész.

Állandó fejfájással szenvedtem.Elkezdtem rá szedni az Advil400-at! A fejfájásom naprol napra megkeserítette az életem.Így szedtem az Advilt.

Olvastam a betegtájékoztatót és mellékhatás:bélvérzés...hmm

Abbahagytam az Advilt egy hete és megszünk a fejfájásom és a vérfoltos széklet.

A doki nem nagyon akarja elhinni ezt az összefüggést.

2012. jan. 25. 17:46
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem volt nagyon véres és nem is volt mindig az. Inkább csak foltokban jelentkezett volt, hogy ilyen nyálka szerűséggel együtt.
2012. jan. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nyálka szerűség...fehér?

Kezdek megijedni :(

2012. jan. 25. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!