Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Törölte már le valaha valakine...

Törölte már le valaha valakinek ultrahangos orvos az Uh-s gélt a hasáról? (Nem magán orvos)

Figyelt kérdés
Tapasztalt már más is ilyet, vagy semmi különös nincs benne? Nekem eddig még csak papírt adtak, hogy töröljem le.
2012. jan. 19. 23:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
azt a hét meg a nyolcszázát!
2012. jan. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
nekem is csak papírt basztak oda és utána azt mondták hogy mennyek most kifele kint törölgessem le magam mert jön a kövi beteg tisztára futószalag
2012. jan. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 tevetke válasza:
Nekem a cicimet kellett megcsekkolni, elég érdekes lett volna, ha elkezdi törölgetni... Elképzelhetőnek tartom, hogy zokon venném...
2012. jan. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem állami nőgyógyásznál elkezdte törölgetni a doktor nő, de aztán oda adta nekem, h fejezzem be én. Nagyon kedves orvosnő. Sajnos elég fiatalon kellett hozzá járjak, s gondolom azért is segitett,h jobban feloldódjak, és ne féljek annyira tőle.
2012. jan. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Soha. Odab@sszák a papírt és törölközz!!
2012. jan. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és várok még, mert minél több annál megbízhatóbb az "eredmény" :)
2012. jan. 20. 10:42
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is csak papírt adtak. De szerintem ez inkább egy kedves gesztus volt az orvos réséről. Gondolom azért tetted fel a kérdést, mert azt gondolod, hogy az orvos vmi perverz volt, és a hasadat akarta tapizni.

Kicsit kezd fárasztani, hogy egy orvos akármit csinál, az szar. Ha nem segít, akkor mekkora bunkó, hogy csak "odab.assza a papírt". Ha segít, akkor meg egy perverz állat.

Most őszintén, az emberek mégis mit várnak?

2012. jan. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
11.28! Az ellenkezője... Bevallom tetszett a "doktor bácsi", (és bár csak a lelkem mélyén foglalkoztat a dolog, természetesen nem mutattam ki), csak érdekelne, hogy ez részéről is egy ici-pici plusz volt-e? Mert jól esik rá gondolni...
2012. jan. 20. 12:26
 9/14 tevetke válasza:
Pontosan erről van szó!! Én nagyon kényes vagyok a személyes zónámra, habár fizikailag hozzám kell érnie egy orvosnak, mert a munkáját végzi, de ezen felül már ne akarjon az intim zónámban lenni. Az ugyebár más tészta, hogy te vágyod valamilyen szinten az orvosod fizikai közelségét, így eshetett ez meg. Nekem nem tetszene, ha így járna el az orvosom, feltéve, hogy nem vagyok rágerjedve...
2012. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen. De lehet, hogy nővér volt.
2012. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!