Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Amióta az eszemet tudom,...

Amióta az eszemet tudom, kiütések vannak a felkaromon és a combomon, mitől lehet?

Figyelt kérdés
[link] | találtam is róla egy képet, körülbelül így néz ki. Van erre valami gyógymód ?
2012. jan. 19. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
A felkaromon nekem is van. Nem tudom mitől van, de nem is nagyon zavar.
2012. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Antimod ***** válasza:

Ez lehet bőrirritáció is. Nekem is van ilyesmi a combom hátsó felén. Lehet, hogy kenni kellene valamivel rendszeresen, amitől nem jelennek meg.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a felkaromon van, ez egy genetikailag öröklődő "betegség", amire sajnos nincs gyógymód, napfény hatására viszont sokat enyhül (: pár éve a kezembe akadt egy tinimagazin és abban volt egy olyan cikk, hogy: "Normális vagyok?" és akkor pont ilyenek voltak benne, és itt olvastam még, de azóta többször rábukkantam ilyen cikkekre. Lényeg, hogy a szőrtüsző aktivitása abnormális. Nekem kicsit érdes is volt, testápolóval kentem, bőrradíroztam, igaz nem tűnt el, de jó volt végigsimítani rajta. Szóval ha eljön a jóidő, járj többet napra, akár egy nap kint vagy nagyon sokat enyhül (: bár szerintem felkaron hamarabb eltűnik. Csak hagyj neki majd időt és ha nem is teljesen tűnik el, a harmadik kint töltött nap után nem is fog érdekelni már a karod (: Engem általánosban szekáltak nagyon miatta, aztán rájöttem, hogy kit érdekel (: ha szeretnek, szeressenek így. (:


Remélem tudtam segíteni (:

2012. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem is pont ilyen és apámnak is. Engem nem zavar és szerintem nem lehet gyógyítani, mert ilyen tipusú a bőröd.

(fiú vagyok)

2012. febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez egy örökletes, bőrhiba/ betegség.

neve: keratosis pilaris

nekem is van=/ állandóan hidratálni kell, a napozás jót tesz neki, most majd gyógynövényeket szeretnék tesztelni rajta, hátha segít valamelyik^^

remélem tudtam valamit segíteni

2014. ápr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!