Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyakoribbá váltak az epilepszi...

Gyakoribbá váltak az epilepsziás rohamaim. Mi a teendőm?

Figyelt kérdés
November 29-től váltak gyakoribbá. Ezen a nap 5 volt. Van olyan hét amikor 4-5 nap van és legalább 1 de akár 8-10 vagy több is 1 nap (ezutóbbi dec.29-én fordult elő csak). Általában ha van 1-3 de max 5-6 szokott lenni 1 nap. A héten ma még nem volt (De a többi nap igen)

2012. jan. 18. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kéne menned a kezelőorvoshoz hogy megfelelő gyógyszeradagot beállítson be.
2012. jan. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Ketogén étrend! Az a teendő, nem mindenféle mérgező gyógyszer. (Az addig kell, amíg nem tünetmentesedsz az étrendtől. Keress rá)
2013. okt. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Orvosi utasításra kell szednem a gyógyszert. Nem tudom egészségügyi dolgozónak a válaszát olvastam vagy betegét vagy kiét? Nekem az orvosom ezt a lehetőséget nem mondta,de ha mondaná gondolkodnék rajta.
2013. okt. 7. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mindenképpen menj el az orvosodhoz.Érdemes lenne a gyógyszerek mellett a gyógynövényeket is kipróbálnod.Pl a ginkgó, a reishi, a fo-ti és a schisandra kombinációja az epilepsziás problémákra is jótékonyan hat.Jobbulást!
2013. nov. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A dokin kívül még: aludj eleget, ne fogyassz alkoholt. Ha fotogén az epilepsziád a Tv-t is jobb kerülni, meg a vibráló fényeket ( számítógépes játékok)
2013. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!