Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen egy mandulakivétel...

Milyen egy mandulakivétel Nyiregyházán?

Figyelt kérdés
18 éves fiút altatnának? Psoris vagyok azért kéne kivetetni a mandulámat, de ébren nem birnám ki(nagyon reszketek mikor műtentek), akkor elaltatnának, mert nem vállalnám be ébren? Mennyire veszélyes egy ilyen műtét?
2012. jan. 14. 11:23
 1/4 anonim válasza:
2 éve vették ki a mandulámat most vagyok 19/L, engem altattak..ki is nevetett a dokinő,hogy ilyen "nagy lányt" altatnak..viszont nem foglalkoztam vele.. Volt mellettem egy lány,velem egy idős volt..egyszerre műtöttek minket,viszont őt erzéstelenítették..mondanom sem kell,hogy szegény csaj két napig sírt akkora trauma érte.. Én nyugodtan felkeltem,nem mondom hogy nem fájt mert akkor hazudnék..olyan érzésem volt mint amikor nagyon nagyon fáj a torkom..de ki lehetett bírni. De áldom a jó szerencsémet,hogy nem érzéstelenîtőt választottam.. Sok sikert :) túl lehet ezt élni..és inkább most vetesd ki mint 40 évesen amikor sokkal nagyobb kockázatokkal jár..
2012. jan. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Jaj és én is nyíregyi vagyok ;)
2012. jan. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kössz a választ majd és is altatást kérek :D

Akkor fájt mikor mütöttek vagy utána mikor felébredtél?

2012. jan. 26. 11:09
 4/4 anonim válasza:
Amikor felébredtem akkor fájt..meg utána két három hétig vizesruháztam..de ez nem mindenkinek van szerintem..jaj és arra készülj fel,hogy lehet ki fog repedni a szád..nekem is kirepedt szóval jobban jársz ha viszel neogranormont...
2012. jan. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!