Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikor jön rendbe az ujjam?

Mikor jön rendbe az ujjam?

Figyelt kérdés

Pont egy hete pakolás közbe rácsúszott a körmömre egy kb 50 kilós szekrény. A körömágyat nem kapta el csak a körmöm közepét. Ami persze véraláfutásos lett... Orvosnál nem voltam, naponta hideg vízbe szoktam tenni.

[link]

[link]


( Azért ilyen ragyás, mert be volt fáslizva.. :D ) 15/F


2012. jan. 14. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, regem... ha eltört, akkor az "eset"-től (nincs áthallás) számítva 3-4 hét, ha jól tudom. Ha nem tört el, akkor amíg le nem nő a körmöd, ami kb. 2 hónap. Maga a gyulladás és a fájdalom már 1-2 hét alatt elmúlhat. Ha van kedved, menj el röntgenre, de az orvos se tud többet mondani, mint hogy pihentesd és hűtsd.

A fásli szerintem nem túl jó ötlet, mert a vért beszorítja az ujjpercedbe. Inkább hagyd szabadon és nagyon vigyázz, hova nyúlsz!


21F

2012. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!