Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meddig nem szabad jarjak...

Meddig nem szabad jarjak illetve meddig van fent a veszely h kiszakad a varras?

Figyelt kérdés
Most vettek ki belolem a vasat fel ev utan es fejul ejtettek egy 2-3 cm vagast es ott kihuztak a vasat
2009. máj. 20. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nem írtad honnan vették ki a vasat,de gondolom a lábadból.Nekem,amikor 8 varrat volt a lábamban,én járkáltam,csak arra ügyeltem,hogy ne érje víz.Egyébként 5-7 nap múlva már ki is veszik.
2009. máj. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lábamból egy hete vettek ki 6 csavart, kb. 10 centis sebem van. A műtét másnapjától én teljes terheléssel járok rajta. A gyógytornász azt mondta, hogy inkább lassabban de úgy járjak vele ahogy kell. (ne járjak a sarkamon pl.) Amióta kijöttem a kórházból mindent ugyanúgy csinálok mint előtte. Háztartást vezetek, de autózok is minden gond nélkül. Ma szedték ki a varratokat, holnap levehetem a ragtapaszt. Két nap múlva már a fürdéssel sem kell vigyázni.
2009. máj. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen a labambo...comcsont toresem volt s na...nekem a doktor aszonta h egy hetig ra se lepjek:| me h kiszakadhat a varrat...de en nem halgatok ra egy mankova jarkalgatok...rem nem lex gond.
2009. máj. 20. 12:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!