Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez így rende van? (lent)

Ez így rende van? (lent)

Figyelt kérdés
Szval van egy anyajegyem ami viszket (néha,mostanában) és 4 hónap múlva fogják levenni mert azt mondták h most csak a súlyosabb betegeket látják el. De viszont viszketni szokott és az nem gond (?) hogyha még 4 hónap múlva lesz levéve. Az orvos azt mondta h az nem gond nincs vele baj. Viszont nem a bőrgyógyász mondta hanem a sebész. A sebész is meg tudja mondani h mikor van gond egy anyajegyel? Szval egy kicsit tartok attól h nehogy gond legyen az anyajegyemmel még 4 húnap allat. Aki volt már ilyen helyzetben kérem, mondja el vele h történt, Köszönöm :)

2011. dec. 15. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
én pont a héten voltam bőrgyógyásznál, melanóma szűrésen. Nekem is viszket 2 anyajegyem, azt mondta, hogy azért viszket, mert alatta faggyúmirigy van, nem rosszindulatú, ha zavar, vetessem le, de egyébként az nem alakulhat át rosszindulatúvá. Ha neked ezt mondta a sebész, akkor nyilván ért hozzá, ne aggódj, ha sürgős lenne, akkor ellátnának korábban is.
2011. dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Antimod ***** válasza:
Nyugi, szemmel is látja a szakember, ha valami gyanús. Ha pedig leveszik, úgyis elküldik majd szövettanra. Szerintem a leírtak alapján nem kell aggódnod.
2011. dec. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!