Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szőrén lovagoltam (vágta/kezdő...

Szőrén lovagoltam (vágta/kezdő vagyok) és nyílt sebem van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
a fenekem teljesen sebes lett, és kihorzsolódott. vérzett, és lila folt volt. az egész bugyim véres és gennyes lett, menni se tudok, se ülni. nem tudok mozogni, csak hason feküdni meg nagyon nyílt a seb. ma suliban sem voltam..reggel ahogy felébredtem eggyik végtagomat sem tudtam mozgatni. zsibbad, meg gondolom izomlás is van. a fenekem, hátam nyakam, lábam, karom..mit csináljak hogy minél hamarabb meggyógyuljak? köszi S/16
2011. dec. 14. 14:16
 1/3 bánomisén ***** válasza:

Szerintem valahogy vonszold el magad orvoshoz, ott majd ellátnak az esetleges fertőzés ellen is, meg kapsz gyógykenceficéket a sebeidre. Meg sok tanácsot. Esetleg antibiotikumot.


Mi a búbánatot csináltál te azon a lovon? :-D Én is pacigoltam, de így sosem jártam... Leestél?

2011. dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem estem le. csak egyszerűen lovagoltam de csak kb. 25 percet. nem szeretnék a suliból hiányozni meg lovász szakra járok..
2011. dec. 14. 14:26
 3/3 bánomisén ***** válasza:

Érzékeny bőröd lehet akkor... bár mondjuk szőrén tényleg jobban tör.

Irány a doki, kiírni úgysem fog.

2011. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!