Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit jelent, Th: Alkcema-BS?

Mit jelent, Th: Alkcema-BS?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs ekcémám, de mégis ezt írják.
2011. dec. 8. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a gyógyszer neve, amit kaptál rá. Terápia: Alkcema kenőcs. A BS-t így hirtelen nem tudom.
2011. dec. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tekike99 ***** válasza:

Milyen betegségek esetén használható és hogyan fejti ki hatását az Alkcema kenőcs?

A készítmény különböző bőrfertőzések helyi, külső kezelésére szolgál.

Egyik összetevője gyulladásgátló, másik összetevője pedig a kórokozók anyagcseréjének akadályozása révén fejti ki fertőtlenítő hatását.

2011. dec. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az a helyzet, hogy a munkahelyi üzemorvos küldött el bőrgyógyászhoz, mert van ez a szokásom, hogy kapargatom a kezemen a bőrt a köröm mellett... és ez a doki nő nem volt képes ezt megérteni, rögtön ekcémának vagy fertőzésnek gondolta, (az egyik munkatársamnak 2 hónapra adta meg az alkalmasságit, csak azért, mert fáj a térde, de uram bocsáss meg, 60 éves, és mindenkiben talál valamit, amibe beleköthet, nem normális, mindenki szidja) de persze nem az, és a bőrgyógyász ezt írta nekem: (ő is látta, hogy ez semmi komoly) Kórlap: Mk. kézen a körömágyak körül a hám halványan erythemas, irritált. /artefact./ Th: Alcema-BS, Diagnózis: Dermatitis
2011. dec. 8. 16:26
 4/4 anonim ***** válasza:
dermatitis: bőrgyulladás. Én is tépkedem a körmöm körül a bőrt, de ezért még nem kellett kennem semmivel.
2011. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!