Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek? A mellcsontom...

Mit tegyek? A mellcsontom körül,főleg a jobb oldalon(nem a szív felőli oldalon) fáj. Van valami komoly bajom?

Figyelt kérdés
Egy ideig nem vettem észre,mert nem jelentkezett fájdalom,de egyik tesi órán egyszer futni kellett,én mindig nehezen bírok futni,kapkodom a levegőt,és ekkor úgy fájt a mellkasom,mintha csak az oldalam fájna.A mellcsontom körül,főleg a jobb oldalon(nem a szív felőli oldalon) fáj.Akkor fáj,amikor megfordítom a törzsem,felemelem a jobb kezem,futok,erősen nevetek,vagy mély levegőt veszek.És tegnap vettem észre,hogy azon az oldalon van egy dudorodás,ami kemény,mint a csont,azt gondolom hogy a borda az,mert a másik oldalon is ilyen csak nem dudorodik ki ennyire.Nem tudom hogy ez el fog múni,vagy mi lehet ez a dudor.Egyébként 14 éves vagyok,átlagos testalkatú lány.
2009. máj. 14. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb beszélj a szüleiddel és azonnal keressétek fel a háziorvost!Lehet h csak egy kis izomhúzodás de lehetnek komolyabb problémák is a háttérbe,amit az orvos el fog tudni dönteni.Ne késlekedjetek!
2009. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet valami ciszta nyom valamit. Igazából diagnosztizálni nem szeretnék, de mindenképp sűrgősen mutasd meg azt a kinövést dokinak.
2009. máj. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!