Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova tudnék menni Szegeden,...

Hova tudnék menni Szegeden, ahol segítenek kilábalni a depressziómból? 16/L

Figyelt kérdés
Iskolai pszichológushoz nem szeretnék elmenni. Valami olyasmi helyre lenne szükségem, ahová csak úgy bemehetnék és segítenének rajtam. Nem kell időpontot kérni, nem értesítik a szüleimet és senki nem tudja meg, hogy ott jártam. Egyre többet gondolok az öngyilkosságra. Nem szeretném megtenni a szüleim miatt, de ha nem változik a helyzetem, akkor nem fogom ezt tovább bírni. Néha nem akarok már semmit csak eltűnni vagy meghalni.
2011. nov. 25. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt kikeresheted:

[link]

Időpontot viszont mindenhol kell kérni.

2011. nov. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
10%
Gyere hozzám 54/F
2011. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jula... hogy lehet valaki ekkora tirpák paraszt, hogy viccet csináljon még egy ilyen dologból is? Örülj neki ha te még nem voltál ilyen helyzetben, de még kerülhetsz...
2011. nov. 25. 17:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább keress egy srácot, aki jól megdug. Többer mész vele.
2011. nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
10%
jó,hát tudhattad hogy van mindig aki ilyet mond, de amúgy tényleg keress magadnak egy jó alvópartnert...az többet segit és olcsóbb
2011. nov. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Öhm... még szűz vagyok és nincs barátom. Egyébként tudom, hogy mindig van aki beszólogat, de azért reméltem, hogy ebbe a témakörbe azért nem írogatnak ilyeneket
2011. nov. 25. 21:33
 7/8 anonim ***** válasza:

még szűz vagyok és nincs barátom.


Ha másképp lenne, nem ezt mondtuk volna.

De az egész kérdésből, meg kommentből ezt lehetett leszűrni (mármint egy férfinak) tehát ezért ezt mondtuk.

2011. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Üzenetben megírtam a pontos helyet.
2011. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!