Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem érdekel senkit hogy...

Miért nem érdekel senkit hogy szédülök és alig tudok menni?

Figyelt kérdés

Csak nagyon lassan tudok menni, közben remeg a lábam, egyensúlyzavarom is van. Csütörtök este kezdtem szédülni, pénteken mentem háziorvoshoz du, aki adott beutalót sztkba. Szombaton azért elmentem sürgősségi ügyeletre (volt ott pl egy nő, aki megvágta az ujját, egy kislány aki megharapta a nyelvét, velük normálisak voltak - az h én szédülök, alig tudok menni nem nagyon érdekelt senkit), ott átküldtek a városi ügyelet nevű helyre, vérnyomást mértek, csak annyit mondtak h menjek vissza a háziorvoshoz, mert ő küld tovább szakorvosokhoz; sok mindennek lehetnek ezek a tünetei.

Hétfőn laborvizsgálat megtörtént, visszamentem du a háziorvoshoz, aki írt fel vast anaemnezis (vérszegénység) miatt és elküldött endokrinológiára a leletek alapján.

Ma elmentem endokrinológiára, de csak jan.körül tudnak adni időpontot, és azt mondták h a szédülés nem a lehetséges pajzsmirigybetegség miatt van, pedig én olvastam pár helyen h lehet tünet, és itt gyk-n is írták mások is.

És onnan elküldtek a sürgősségire, ott nagyon csodálkoztak és nem értették mit akarok, mivel a szédülés stb nem sürgős eset.

Akkor várjam meg míg elájulok valahol a nyílt utcán, és egyáltalán munkába h menjek így?


2011. nov. 15. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Mint pajzsmirigyes, szerintem sem alakulhat ki amiatt olyan durva szédülés, hogy ügyeletre kell menni vele, inkább belső-fül vagy neurológiai probléma lehet ennek a hátterében.

És magam is tapasztaltam ezt, én sürgőssi beutalót kaptam egyszer hosszú vérzéssel, azt kaptam rá, hogyha el tudtam menni a rendelésre csak nem lehetek oylan sürgősségi eset...

De mit lehet csinálni? Keresni egy magánorvost, vagy tűrni...

2011. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!