Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valahol lehet venni szappandar...

Valahol lehet venni szappandarálót, olyat ami a vonatok WC-jében van?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről írsz? Milyen az a szappandaráló? Talán kávédarálót akartál írni?
2011. nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, kedves első, nem, nem kávédaráló. Látom, te nem nagyon utazol vonattal, vagy ha utazol, nem jársz ki a mosdóba.


Sajna, én sem tudom, de miért kéne ilyen, ennél sokkal jobb a folyékony kézmosó.

2011. nov. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sokat vonatozok, de sose láttam ott ilyet :D
2011. nov. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Általában a lepukkant, régi típusú (tehát nem IC) vonatokon szokott lenni ilyen a mosdóban.
2011. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért kéne, mert sokkal olcsóbb és gazdaságosabb mint a folyékony szappan, persze korántsem olyan jó.
2011. nov. 11. 23:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Értem: tehát jön az öreg utas, az öreg vonathoz, zsebében a szappanja. Amikor végzett a wc-n, fogja a szappant, ledarálja. Vízzel hígítja. És megmossa a sz.ros kezét. A maradék szappanját visszateszi a batyujába, és mint aki jól végezte a dolgát, utazik tovább.
2011. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem itthonra kéne. :D:D:D
2011. nov. 12. 20:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt találtam neked: [link]


Tudom, hogy ez nem az teljen, amire gondolsz, de félig-meddig házilag is megvalósítható.

2011. nov. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt már én is megtaláltam, de itthon szerintem nem lehet ilyet kapni. Amúgy tökéletes lenne nekem. :)
2011. nov. 13. 15:26
 10/10 gaalpeter válasza:

Szia !

Nekem is régi vágyam a szappandaráló. Egy vonatosat szereztem, de nehéz az utántöltése végül nem tudtam jól használni, pedig felszereltem. Mindig amikor kiugrik a szappana kezemből, erre gondolok, hogy milyen jó lenne, ha működne !

Találtál megoldást ?

2015. szept. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!