Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Veszprém megyében tudtok...

Veszprém megyében tudtok ajánlani jó érsebészt?

Figyelt kérdés
Ez a harmadik terhességem, és van egy két csúnya visszerem, ami kidudorodik, kb mint a 70 éveseké, félek, nehogy baj legyen belőle.A veszprémi kórházban voltam egy orvosnál 3 éve, ő már akkor műteni akart,de nem volt valami szimpi, ezért a műtétet kihagytam.Meg panaszom se volt a visszereimmel.Most viszont mindenképp szeretném, ha látna egy orvos, nem számít, ha magán.
2009. máj. 8. 06:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom kinél lehettél Veszprémben, egyet biztosan tudok hogy nagyon jó szakember, a Holjencsik (talán Sándor?) főorvos. Saját tapasztalat is van. De sajnos ő elment Vp-ből, úgy tudom hogy Ajkán van. Esetleg még próbáljál több infót is gyüjteni. Jó egészséget!
2009. jún. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Pont a napokban hallottam erről az orvosról, egyik ismerősöm dícsérte, ő azt mondta, hogy az sztkban van magánrendelése. Majd utánajárok, köszi mégegyszer!

2009. jún. 6. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!