Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Térdműtétet végeztek a fiamon...

70anikó kérdése:

Térdműtétet végeztek a fiamon spinális érzéstelenítéssel arthroszkópos vizsgálattal. A mai napon iszonyú fejfájással küszködött, pedig már 2-3 liter folyadékot megivott és kávét is itattam vele. Mit tehetünk még, hogy elmúljon a fájdalma?

Figyelt kérdés
A tarkója fáj és nem bírja előre hajtani a fejét, mintha megmerevedett volna.
2011. nov. 5. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem orvoshoz, akár az ügyeletre, minél hamarabb!A tarkómerevség nem jó jel, általában agyhártyagyulladás tipikus jele, de ha mégsem az lenne, akkor sem normális dolog szerintem.Nem kell pánikba esni, de biztos, ami biztos, jobb, ha azonnal látja egy orvos, mert például az agyhártyagyulladás igen gyorsan kialakuló, veszélyes betegség.Kávét ne adj neki.Ha láza is van, még gyanúsabb.
2011. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia!


Műtét után feküdt 24 órát mozdulatlanul? Mert ha nem, akkor még lesz is fejfájása egy ideig.

2011. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!