Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha leborotválom ott lent...

Ha leborotválom ott lent akkor kipirosodik meg fehér pöttyök is lesznek rajta miért?

Figyelt kérdés
ha végig húzoma kezemet rajta szőr növekedésével ellentétesen akkor fáj de csak első nap de addig piros míg meg nem nő hosszúra. NEm cinkesek ezek a pöttyök ha együtt vagyok egy fiúval? [ az a baj hogy tényleg nagyon piros pöttyös:S]
2011. nov. 1. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyantázd.
2011. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még érzékeny a bőröd,ezért van. Egy idő után megszokod. Addig szerintem kend be testápolóval,és akkor a szőr is puhább,ami kibújik,nem szúr és viszket annyira. Én ugyanígy voltam. Azért pár alkalom kell,mire hozzászokik a bőröd.
2011. nov. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a testapólótól se lesz jobb :S de remélem ha többet borotválom akkor múlni fog.és amúgy ha gyantázom az nagyon fáj?? ti otthon csináljátok??
2011. nov. 2. 18:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Kozmetikus nagyok én is gyantázom magamat főleg nyáron. Vegyetek a Medilinében (Csizma u 4 ) VERMIX márkájú "Szárítókeverék fortét", vagy a "gyulladt bőrápolót" és rögtön a gyantázás után kenjétek be vele magatokat egy két napig. Még a gyantázás utáni rossz érzést is azonnal elmúlasztja. Nem drága, évekig eláll. Az előzőt az ország összes DM szaküzlete is árusíítja.

Kozmetikus Kati

2011. nov. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!