Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fáj a vesém! Mit tegyek?

Fáj a vesém! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már néhány napja nagyon fáj a vesém jobb oldalt. Orvoshoz nem szeretnék elmenni, házi praktikák érdekelnének.
2011. okt. 29. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Vagy beleűlsz egy forró vízbe,vagy ha nem múlik,menj el orvoshoz,mert nagyon csúnyán felfázhattál.Ha vársz vele,be is gyulladhat,és már biztos gennyes is a vizeleted.
2011. okt. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor hordd ki a vesebajodat lábon. De majd ha a szövődmények miatt leáll a veséd akkor lécci ne állj sorba az új veséért, jó?
2011. okt. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megéri majd, ha kiveszik a veséd, mert nem mentél orvoshoz?
2011. okt. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tea petrezselyemből, forró ülőfürdő.

Ha 2-3 napon belül még csak nem is enyhül, doki!

2011. okt. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Menj dokihoz, ezzel nem szabad szórakozni.

Nekem is fájt pár hónapja a vesém, kiderült, hogy hosszú ideje fel vagyok fázva és nagyon nem jó a vizelet vizgyálataim eredménye. Az is kiderült, hogy hajlamos vagyok vesekőre és vesehomokra is. Aztán elküldtek katéterezésre meg hasonló dolgokra.

Ne akard, hogy veled is ez legyen :)

17/L

2011. okt. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

El nem tudom képzelni, miért nem szeretnél orvoshoz menni.

Amúgy veseproblémákra nagyon jó a mezei zsurlófüves ülőfürdő, de komolyabb probléma esetén mindenképpen antibiotikumos kezelésre van szükség. Hidd el, én már csak tudom, volt már vesemedence gyulladásom, nem játék. Én sem foglalkoztam vele pár napig, aztán a végén már annyira görcsölt, hogy azt se tudtam, fiú vagyok-e vagy lány, az orvosig nem tudtam elvánszorogni, pedig nem lett volna messze. Hát ezt nem kívánom senkinek. Volt már kegyetlen fogfájásom, egy eléggé nehéz szülésen is túl vagyok már, de a vesegörcs eddig listavezető a fájdalmak terén. Ne várd meg, amíg te is idáig jutsz vele.

2011. okt. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, meggyőztetek. Amint tudok elmegyek orvoshoz. Vesemedence gyulladásom egyébként volt már nekem is, bár nem amiatt kerültem kórházba, ott derült ki.
2011. okt. 30. 00:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!