Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet egyszerre elvégeztetni...

Lehet egyszerre elvégeztetni az összes rákfajta szűrését vagy csak külön külön? Ffiaknál

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 20:55
 1/4 ko.marcsi válasza:
Rák szűrés bonyolult és még váró listára is tesznek sajnos.Addig is segíts magadon.Vannak más módszerek,amit az orvos nem fog ajánlani.Mi a probléma?
2011. szept. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

jó kérdés, engem is érdekelne. Én most végbéltükrözésre megyek, mert hát a leggyakoribb a végbélrák, ahogy olvastam, szóval nem árt megnézetni x-időnként.

Vérből abszolút nem tudják kinézni, hogy valami rák van, ha nem is tudják, hogy milyen?

2011. szept. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A vér vizsgálat főleg csak a gyulladást mutatja ki, de egyes szerveknél jelezhet is bajt. Amúgy szerintem egyszerre nem lehet, hisz van például végbél tükrözés, gyomortükrözés, és különböző mechanikus vizsgálatok. Gyakran nem mindegyikre küldik el az embert, csak ha panasz van rá.
2011. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nincsen semmi baj csak gondoltam rá hogy évente el kéne járni megelőzendő a bajt.bár sejtettem h nem iylen egyszerű:)
2011. szept. 29. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!