Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek el kellene mennem...

Szerintetek el kellene mennem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Tegnap délután a gyerekekkel jöttem fel a játszótérről és hirtelen ahogy léptem fájdalmat éreztem a jobb lábfejemen. Lenéztem és egy nagyon pici zöld bogáncs szerű valami volt a lábamon. Leehajoltam és le akartam venni a lábamról, de annyira belefúrodott a lábamba az összes tüskéje, hogy konkrétan kitépnem kellett a lábamból. Vérzett is vagy 8 helyen, ahol ugye a tüskék beleúródtak a lábamba. Fajt-fájt de nem foglalkoztam vele, majd el is felejttem mivel elmúlt a fájdalom. Ma dél körül érgni kezdett ott a lábam, meg akartam vakarni é akkor jutott eszembe, hogy tegnap ott szúrtam meg a lábam. Nem tudtam hozzányúlni mert eléggé fáj. Viszont mivel pont az eremnél szúrt meg ott egy 2 cm-es részen fel van dagadva az erem, viszonylag messziről látszik ahogy kidudorodik a bőröm alatt. Valaki azt mondja nem kell mennem, biztos csak valami méreganyag volt benne, holnapra jobb lesz, csak borogassam meg kenegessem. Más meg elküldene orvoshoz.

Valakine volt már hasolnló esete?


2011. szept. 22. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Sztem azzal nem ártasz magadnak, hogyha megmutatod a háziorvosodnak. Te is nyugodtabb lennél, max. ha nincs gond azt mondja ő is hogy borogasd stb.
2011. szept. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!