Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Így megkapom a leszázalékolást...

Így megkapom a leszázalékolást vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok csigolyacsúszásom van ami 5év alatt még jobban megcsúszott!Hiába szedek gyógyszert járok injekcióra semmi nem segít!Dolgozom 12óra folyamatos ülés vagy állás!És egyszerűen nem bírom!Tudom fiatal vagyok bírnom kéne de nem megy egy ideig jó minden aztán kész végem minden mozdulat fáj!Lehajolni még könnyű de felegyenesedni nehéz!El vagyok keseredve,hogy nem segít semmi amit az orvos mond vagy felír!Anyám említette hogy próbáljam meg a leszázalékolást!Kíváncsi vagyok arra hogy megéri e az a sok papírmunka meg járkálás?Valaki van hasonló helyzetben?Bocsi hosszú lett!
2011. szept. 15. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A mai politikai felfogás szerint, ha csak kicsit is, és akár fekve is, de dolgozni kell a nyugdíjas korig. Mi itt nem tudjuk megítélni a betegségedet, de tegyél meg mindent a gyógyulásod érdekében. Hiszen te még csak most kezdenéd az életedet. Most még törődnek veled az orvosok, hogy munkaképes legyél, és ne segélyen kelljen tengődnöd. Mindenképpen a háziorvosodnál tájékozódjál a kilátásaid érdekében. Semmiképp ne add fel a reményt.

2011. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos, szinte biztos vagyok abban, hogy nem fogod megkapni a rokkant nyugdíjat! (Manapság olyanoktól is elveszik, akiknek több súlyos betegsége is van). Csatlakozom az előttem válaszoló véleményéhez. :(
2011. szept. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos én is sejtem hogy nem fogom megkapni de azért mert megpróbálom nem harapják le a fejem!Dolgoznom igy is ugy is kell!
2011. szept. 18. 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!