Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikor kell bőr- és nemibeteg...

Mikor kell bőr- és nemibeteg gondozóba menni?

Figyelt kérdés
Ha bőrbetegsége van az embernek, akkor felkeresi a bőrgyógyászt, ha nemi szervi, akkor férfiként az urológust, nőként a nőgyógyászt. Na de mikor kell a bőr- és nemibeteg gondozóba menni?
2011. aug. 31. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor, ha ezek fertőző, hosszabb kezelést igénylő bőr illetve nemi betegségek.
2011. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, akkor az orvos utalja be oda az embert? (Azaz egy elb*szott qrvás éjszaka vagy egy trópusi nyaralás után az embert az urológus/nőgyógyász utalja be oda?)
2011. aug. 31. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem már zavart el urológus ilyen okból. Amennyire tudom Bőr és nemibeteggondozóba nem kell beutaló tipikusan. Tehát bármilyen húgyúti fertőzés gyanújával mehetsz oda.
2011. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz, hálistennek semmi bajom, csak kíváncsi voltam, hogy mi a különbség, azaz mikor kell oda menni az előbb említett helyek helyett.
2011. aug. 31. 22:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!