Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A homloküregem elég sokat van...

A homloküregem elég sokat van begyulladva. Miért lehet?

Figyelt kérdés

Már a tavalyi (tanév szerint) évben is akárhányszor megfáztam, vagy elkaptam valamit, begyulladt a homloküregem. Mindig melegítettem és helyrejött, de mindig kijön ez. Lehet valami különösebb oka, hogy mindig begyullad?

Nem szívom fel, kifújom mindig az orromat, ha pedig eldugul orrspray.

Most pár napja vagyok náthás, ma ébredtem úgy, hogy éreztem hogy a homloküregemnél nem okés.

Szóval, lehet valami ami miatt a homloküregem mindig begyullad? az arcüreg nem szokott fájni, csak a homlok.


17/L


2011. aug. 28. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
ha folyton begyullad akkor valószínűleg teljesen felsem gyógyultál teljesen meg ha úgyézzed akkor sem.ne csak addig szedj gyógyszert(ha szedsz), vagy melegítsd (vagy nemtudom mit szoktál csinálni) amíg fáj hanem utána is pár napig hogy teljesen eltűnjenek a bacik!
2011. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
melegíteni szoktam, gyógyszert nem szokott írni a doki
2011. aug. 28. 23:53
 3/3 A kérdező kommentje:
de köszi! :)
2011. aug. 28. 23:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!