Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan kezeljem jól a műtéti...

Egysejtü kérdése:

Hogyan kezeljem jól a műtéti sebemet?

Figyelt kérdés
Üdvözletem. 3 éve is már megvan, hogy egy súlyos bokasérülésem után műtétre szorultam. Mivel voltak gondok az orvosok szaktudásával, és helytállásával, ezért (akkor még nem detektált) fém allergiám ellenére, orvosi fémet kaptam bokacsavarként. Így most egy 10 cm-es brutális hegem van a jobb bokám külső részén. Nos több szakértői vélemény szerint is kontár munka és veszélyes, rám nézve az az éktelen heg. Az lenne a kérdésem, hogy tudnátok-e tippeket, ötleteket adni, hogy hogyan kezeljem, a hegemet, hogy minél kevesebb legyen az esélye, egy esetleges fertőzésnek, ráknak, stb. Továbbá a vérkeringés serkentésére is elfogadnék pár tanácsot, mivel mostanában nagyon lilul.
2011. aug. 24. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
ÉN mindenképpen egy HOZZÁÉRTÖ ORVOST kérdeznék meg, mert itt csak laikusoktól kapsz tippeket, amik vagy segitenek, de az is lehet, hogy nagyon is ártanak. A helyedben nem kockáztatnám, hogy egy nem megfelelö tanács miatt esetleg elveszitsem a lábam.
2011. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ezzel miért nem megy vissza(de most már a papírral, ami igazolja, hogy allergiája van, ha lilul, akkor főleg)?

Egy ügyvédet meg megkérdeznék, hogy jár-e ilyenkor kártérítés, mert szerintem igen, ha minden úgy van, ahogy Ön leírta. Ezzel mindenképp ajánlott lenne sürgősen visszamenni.

2011. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!