Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kimossák Pécsen valahol a fülem?

Kimossák Pécsen valahol a fülem?

Figyelt kérdés
Elvan dugulva a fülem picit fájt is este, kisebb koromban elég fülfájós voltam, akkor 1x kimosták és tök jó volt. Utána kb 15 helyen jártam már sehol nem mosták ki, inkább kiszívatták... =S Ha elmegyek és kérem hogy mossák ki kimossák? (18 éves LESZEK)
2011. aug. 1. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gégészet.
2011. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


ezt már kipróbáltad?

2011. aug. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ennyire gyökérnek ne gondolj már hogy nemtudom hogy fül-orr-gégészet, évekig kínlódtam a fülemmel... A kérdés hogy kimossák ha én kérem, és nem ők akarják?
2011. aug. 1. 10:38
 4/8 A kérdező kommentje:
10:38 tegnap ezt fújtam a fülembe délután, ettől fájdult meg és dugult be a fülem... Ezt SENKINEK nem ajánlom, ráadsul semmit nem szedett ki...
2011. aug. 1. 10:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Fasza....amúgy a tv ben láttam ezt a sprayt,de nem gondoltam h szar.t sem ér.Kérdezd meg a dokidat hogy hová lehet ilyennel menni,biztos van megoldás.Nem lehet hogy huzatot kaptál?Könnyü ebben a hülye időben megfázni.
2011. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tegnap itthon voltam egész nap, és mindig figyelek a fülemre hogy ne legyek huzatban, mert könnyen megfájdul... Most 100% hogy ettől a spray-től lett rossz. Fájni nem érzem hogy fáj, csak dugulást érzek... Ezt a fültisztítószert meg ne használjátok!
2011. aug. 1. 10:54
 7/8 anonim válasza:
Ezt nálunk a háziorvos is megcsinálja csak előtte valamilyen olajat kell 3-4 napig csepegtetni bele.
2011. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
MÁV rendelőben kimosták és a doktornő is normális!
2011. aug. 4. 13:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!